Aile Tatili

Aileniz ile tatil hiç bu kadar konforlu ve özgür olmamıştı

Zamanınızın tümünü hep birlikte gülerek, eğlenerek ve dinlenerek geçireceğiniz, akşamları beraberce şarkılar söyleyip, yıldızların altında film izleyebileceğiniz bir tatil sizi bekliyor.

Dilerseniz civar koyları gezerken, tekneye bağlı da kalmayabilir, tarihi yerlere rehberimiz eşliğinde turlar organize edebilirsiniz.

blue voyage white

Hem çocuklara hem de ebeveynlere aynı anda
özgürlük ve güvenlik duygusu sunar.

Aktivite, eğlence ve spor amaçlı ekipmanlar, balık tutma malzemeleri, kart oyunları, oyun konsolu, Dvd & CD Player oyunları, deniz oyuncakları ile minik konuklarımız için

mama sandalyesinden portatif bebek yatağına kadar pek çok detay sizler için düşünüldü.. Yatımızda sea bob, pedal boat, şnorkel ve olta takımları ile gününüze hareket katabilirsiniz.

Yıldızların altında romantik bir zaman geçirebilirsiniz

Sadece birkaç gün… Gözlerden uzak ve baş başa, yatın konforlu gizliliği içinde akşam romantik bir yemekten sonra müzik dinleyip ya da açık hava sinemamızda film izleyip yıldızların altında zaman geçirebilirsiniz.

Gün batarken güneşin gökyüzünü kızıla boyamasına jakuzinizden şahitlik edin, ortamın dinginliğini içinize çekin. Gündüz ise yatınızın geniş ve rahat güvertesinde güneşlenip, hamakta keyifli bir kokteyl yudumlayabilir ya da eğlenmek için deniz oyuncaklarımızla gününüze hareket katabilirsiniz. 

Romantik bir teklif ya da özel akşam yemeği programınız için talep edilmesi durumunda bulunduğunuz konuma, istenilen zaman diliminde keman virtüözü size eşlik edebilir.

Mürettebatımızın sizi en güzel şekliyle ağırlayacağından, her istenildiğinde yanınızda olacağı gibi yalnız kalmak istediğinizde de sizi baş başa bırakacak bir anlayışla hareket edeceğinden emin olabilirsiniz.

Her şeyi geride bırakma vakti…

Tekne yolculuğunuzda, talep ettiğiniz durumda rahatlığınıza rahatlık katacak masaj uygulamaları için terapistimiz, yoga ve meditasyon planlamalarınız için eğitmenimiz teknemizde size veya grubunuza eşsiz bir deneyim yaşatacaktır. Bu yönde bir tercihiniz olması halinde rotanızı da talebinize göre değiştirerek mistik havayı soluyacağınız bölgeleri ziyaret edebilirsiniz.

Çalışırkende dinlenmek mümkün

Teknelerimizde üst düzey yönetim toplantılarını ve motivasyon / ödül toplantılarınızı karmaşadan uzak, verimli ve yaratıcı bir ortamda gerçekleştirmeniz için ihtiyacınız olan her detayı sizin için düşündük.

Tatilinizde dinlenirken aynı zamanı Antik çağlarda “Işıklar Ülkesi” olarak adlandırılan Fethiye’nin tarihi miraslarını ziyaret edip, tarih bilgilerinizi tazelemeye ne dersiniz?

Kültürel gezi rotanızı birlikte planlayabilir, Amintas Kaya Mezarları, Telmessos Antik Kenti, Saint Nicolas gibi bilinen kültür miraslarını sizi karşılayacak olan rehberimiz eşliğinde ziyaret ederken tarihin derinliklerine dalabilirsiniz.

Yatınız ile Nikola koyuna geldiğinizde aracımız ile sizi karşılayıp sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Hayalet Kent Kaya Köye ulaştırabiliriz. 

Adını içinde barındırdığı seksenden fazla kelebek türünden alan Kelebekler Vadisinde yüzme molası verebilir, denizden gökyüzüne ulaşmak isterseniz Ölüdeniz’ den sizi aracımız ile karşılayıp yamaç paraşütü merkezi Babadağ’a ulaştırabiliriz. Her noktada aracımız ve rehberimiz ile turunuza destek olacağız. Ege denizin derinliklere inmek isterseniz, kaptanımız sizi karşılayacak olan dalış eğitmenlerine sizi speed boat ile ulaştıracaktır.

Rezervasyon