En Güzel Aile Tatili

Tatil; hayat koşturmasına mola verip, yoğun şehir gürültüsünden uzaklaşma, rahatlama ve dinlenme fırsatıdır. Bunun için özellikle ailece planlanacak tatili çok iyi organize etmek gerekir. Çocuklarla birlikte olmanın tadını çıkarırken aynı zamanda kendine de vakit ayırarak, gününü en güzel şekilde geçirmek ebeveynlerin de hakkı.

Yatta tatil, tüm bu özellikleri içinde barındırarak, butik tatil konforunu sizlere sunar. Uçsuz bucaksız mavilikte ilerlerken, sevdiklerinize bolca vakit ayırıp, gün boyu eğlenerek ve dinlenerek geçirebileceğiniz en güzel aile tatilidir. Teknelerde, gulet rahatlığı ve yelkenli keyfini hissederken, konfordan da ödün vermezsiniz.

Rotasını sizin belirlediğiniz yatta tatil yaparken, dilerseniz tekneye bağlı kalmayarak, berrak denizleriyle ve tarihi dokularıyla sizleri hayran bırakacak koylarda mola verebilirsiniz. Bu gezintinizde eski dönemlerde yaşamış insanların yaşantılarındaki izlere tanıklık edersiniz.

Çocuklarınızla birlikte yapacağınız bu tatilde sıkılmanız mümkün değil. Eğlenmeniz ve güzel vakit geçirmeniz için her şeyin düşünüldüğü teknelerde, oyun konsolu, kart oyunları ve deniz oyuncaklarından minik konukların rahatı için, mama sandalyesi ve portatif bebek yatağına kadar her şey bulunmaktadır. Tüm gününüzü en güzel şekilde geçirdikten sonra ise, akşam açık hava sinema keyfi unutulmaz bir deneyim olmaz mı?

Kalabalık, yorucu otel tatillerinde uyulmak zorunda olunan kurallar ailecek keyif almaktan çok yorucu bir hale gelebiliyor. Bu nedenle bile düşündüğümüzde yatta tatil fikri özgürlüğe açılan bir kapı gibi. Ailece yeni yerler ve yeni tatlar keşfetmek tarifsiz bir mutluluk diyebiliriz.

Bu tatilde size eşlik edecek, kaptandan hostese tüm personel size butik otel konforunu ve hizmetini yaşatacak. Ayrıca teknede bulunan şef, aileniz için en özel yemekleri, damak tadınıza göre sunacaktır.

 

yat tatili
yatta aile tatili

Kısacası kaliteli, çocuklarınızın eğlenerek ve yeni yerler keşfederek denize doyacağınız en güzel aile tatili yatta tatil olabilir.

Sizler için en güzel rotayı oluşturup, aktivitelerinize yön vererek tatil planı yapacak uzman bir ekip ile tanışmak ister misiniz?

İşte tüm bu tanımlara uygun ve en kaliteli mavi yolculuk hizmeti sunan Blue Voyage Yacht Charter sizleri bekliyor…

Rezervasyon