Romantik Bir Kacış & Balayı Tatili

Balayına yelken açın. Mavinin huzuru ve güneşin sıcaklığı romantik anlarınıza eşlik edecek.

Yıldızların altında romantik bir zaman geçirebilirsiniz

Sadece birkaç gün… Gözlerden uzak ve baş başa, yatın konforlu gizliliği içinde akşam romantik bir yemekten sonra müzik dinleyip ya da açık hava sinemamızda film izleyip yıldızların altında zaman geçirebilirsiniz.

Gün batarken güneşin gökyüzünü kızıla boyamasına jakuzinizden şahitlik edin, ortamın dinginliğini içinize çekin.

Gündüz ise yatınızın geniş ve rahat güvertesinde güneşlenip, hamakta keyifli bir kokteyl yudumlayabilir ya da eğlenmek için deniz oyuncaklarımızla gününüze hareket katabilirsiniz. 

Romantik bir teklif ya da özel akşam yemeği programınız için talep edilmesi durumunda bulunduğunuz konuma, istenilen zaman diliminde keman virtüözü size eşlik edebilir.

Mürettebatımızın sizi en güzel şekliyle ağırlayacağından, her istenildiğinde yanınızda olacağı gibi yalnız kalmak istediğinizde de sizi baş başa bırakacak bir anlayışla hareket edeceğinden emin olabilirsiniz.

Sessiz bir koyda uyanmak, kahvaltıdan önce denizde yüzmek, dalgaların sesiyle uykuya dalmak… Blue Voyage Yacht Charter ile unutulmaz bir balayı.

Eşsiz manzaralarda balayına yelken açarken, 24 saat hizmetinizde olan mürettebat ile özel bir yatta balayınızın tadını eşinizle birlikte çıkarmaktan daha romantik bir balayı hayal edebiliyor musunuz?

Aşkınızı kutlamak için bir kadeh şampanyanın tadını çıkarmanız için her gece muhteşem bir gün batımı sunan farklı bir ada. Sevgi dolu birlikteliğinizi kutlamanın ve dünyanın inanılmaz romantik bir köşesine yelken açmaktan daha iyi bir yolu olabilir mi?

Kesin güzergahlar yok, grup aktiviteleri yok, zaman çizelgesi yok, kalabalık restoranlar ve yükümlülükler yok.

Mahremiyet ve özgürlük, bir balayı yat kiralamasını düğün planlarından stres atmak, ruh eşinizle bağlantı kurmak ve çok ihtiyaç duyduğunuz birlikteliğin tadını çıkarmak için ideal yapan şeydir. Gözlerden uzak bir koyda demir atın, yıldızların altında dalış yapın, ıssız bir kumsalda mum ışığında romantik bir akşam yemeğinin tadını çıkarın.

Bir plaj veya bir koy hayal edin ve gün batımını kendinize özel kiralık yatınızın güvertesinden izleyin. Özel şefinizin kaliteli mutfağının tadını çıkarın. Hiç şüphe yok ki bu, romantizmin özü, türünün tek örneği bir balayı olacak.

Özel yat kiralama balayı, her yıl dönümünde yeniden yaşamak isteyeceğiniz en unutulmaz romantizm anlarını yaratmayı vaat ediyor.

blue voyage balayi yat
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Reddit

Rezervasyon