Romantik Bir Kaçış

Balayına yelken açın. Mavinin huzuru ve güneşin sıcaklığı romantik anlarınıza eşlik edecek.

Mavinin huzuru ve güneşin sıcaklığı romantik anlarınıza eşlik edecek.

Tatil konseptlerimizden biri olan “Romantik Kaçış” deneyimi ile lüks ve doğal güzellikte bir yolculuğa çıkın. Kendinizi özel olarak tasarlanmış teknemizin şatafatlı kucaklamasında, nefes kesen manzaralar arasında süzülürken hayal edin.  Bu mavi yolculukta size ve partnerinize özgü anılar dokuyarak, unutulmaz bir bağ oluşturmak en büyük arzumuz.

Titizlikle düzenlenmiş teknemizin her bir noktasında, konforun ve samimiyetin zirvesine dalacakasınız. Her biri zerafetin sığınağı olan lüks kabinler, huzurlu inziva alanlarından sadece biri… Kamaranıza vuran dalgaların melodisi, sizi tam anlamıyla büyülü bir rüyaya sürükleyecek.

Profesyonel ekibimiz, romantik tatilinizde beklentilerinizin ötesinde servis ve hizmet sunmak için hazır. Uyanır uyanmaz doğa içerisinde özenle hazırlanmış kahvaltı sofrası, gün boyu ikramlar, tercihlerinize göre lezzetli akşam yemekleri hazırlama konusunda uzmanlaşmış şefimiz ile gastronomi deneyiminiz zenginleşecek. 

Akdeniz’in turkuaz sularında en güzel koylarına doğru seyrederken mavinin ve yeşilin iç içe geçtiği manzaralar günün her anı romantik kaçamağınıza sofistike bir dokunuş katacak. Gün doğumunu karşılayarak güne keyifle ve arınmış bir şekilde başlayacak, kadehlerinizi jacuzzi de şerefe kaldırarak gün batımının sihrine tanıklık edeceksiniz.

Gündüzleri ise eğlenmek için bir çok seçeneğiniz var. İsterseniz tavla turnuvası yapın, isterseniz teknedeki ekipmanlarımızla su sporları yaparak berrak suların tadını çıkarın…

Geceye doğru ilerlerken teknemizin geniş ve konforlu güvertesinde ya da mum ışıkları eşliğinde flybridge’te ayın denizle dansını, yıldızların en parlak hallerini seyre dalarak adeta zamanın durduğunu hissedeceksiniz.

Blue Voyage Yacht Charter ekibi olarak her aşk hikayesinin benzersiz olduğu bilinciyle, Romantik Kaçamak tatilinizin ihtiyaçlarınıza göre çözümler sunuyoruz. Mum ışığında bir akşam yemeği, şirin kıyı köylerini keşfetme günü veya sadece güneşin altında birbirinizle vakit geçirme isteğiniz ne olursa, her anı hayallerinizle uyumlu hale getiriyoruz. Bizimle şimdi iletişime geçin, mavi yolculuğunuzu birlikte planlayalım!

Mavi Yolculuğunuzu Birlikte Planlayalım

Size özel mavi yolculuğunuzu planlayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rezervasyon