Aile Tatili

Aileniz ile birlikte tatil hiç bu kadar konforlu ve keyifli olmamıştı.

Zamanınızın tümünü hep birlikte gülerek, eğlenerek ve dinlenerek geçireceğiniz, akşamları beraberce şarkılar söyleyip, yıldızların altında film izleyebileceğiniz bir tatil sizi bekliyor.

İster çocuk olun ister ebeveyn özgürlüğün ve keşfetmenin keyfini yaşayın!

Dilerseniz civar koyları gezerken, tekneye bağlı da kalmayabilir, tarihi yerlere rehberimiz eşliğinde turlar organize edebilirsiniz.

Aktivite, eğlence ve spor amaçlı ekipmanlar, balık tutma malzemeleri, kart oyunları, oyun konsolu, Dvd & CD Player oyunları, deniz oyuncakları ile minik konuklarımız için mama sandalyesinden portatif bebek yatağına kadar pek çok detay sizler için düşünüldü.. Yatımızda sea bob, pedal boat, şnorkel ve olta takımları ile gününüze hareket katabilirsiniz.

Farklı spor aktivitelerini deneyimleme şansı bulan çocuklarınızın heyecanla parlamasına tanık olacaksınız.

Bir aile yat kiralama tatili, ailenizin yenilenmiş yakınlık ve eğlenceye giden biletidir.

Sevdiklerinizle birlikte bir aile yat turu yolculuğuna çıkın – yeni yerler, yeni ufuklar, yeni tatlar ve birbirinizi keşfetmekle dolu unutulmaz anlar deneyimleyin.

Aile tatilleri ebeveynler için her zaman ‘eğlenceli ve rahatlatıcı’ olmayabilir.  Özel bir aile yat kiralamada tüm bu endişeler mucizevi bir şekilde ortadan kalkar. Çocuklarınız ile birlikte yüzerken rahatlayabilir, güneşlenebilir ve unutulmaz bir yelken tatili yaşayabilirsiniz.

Yemeklerinizi ailenizin damak zevkine göre özelleştirecek özel bir şefiniz, geziler ve aktiviteler organize edecek profesyonel ve hevesli bir ekibiniz sizinle olacak.

Kalabalık ve turistik mekanlarla uğraşmak yerine, aileniz ile özgürce bir tatili lüks ve konforlu bir yatta yaşamaya ne dersiniz?

Mavi Yolculuğunuzu Birlikte Planlayalım

Size özel mavi yolculuğunuzu planlayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rezervasyon