Teknede Balayı Tatili

Balayına yelken açın. Mavinin huzuru ve güneşin sıcaklığı romantik anlarınıza eşlik edecek.

Yıldızların altında romantik bir zaman geçirebilirsiniz

Sadece birkaç gün… Gözlerden uzak ve baş başa, yatın konforlu gizliliği içinde akşam romantik bir yemekten sonra müzik dinleyip ya da açık hava sinemamızda film izleyip yıldızların altında zaman geçirebilirsiniz.

Gün batarken güneşin gökyüzünü kızıla boyamasına jakuzinizden şahitlik edin, ortamın dinginliğini içinize çekin.

Gündüz ise yatınızın geniş ve rahat güvertesinde güneşlenip, hamakta keyifli bir kokteyl yudumlayabilir ya da eğlenmek için deniz oyuncaklarımızla gününüze hareket katabilirsiniz. 

Romantik bir teklif ya da özel akşam yemeği programınız için talep edilmesi durumunda bulunduğunuz konuma, istenilen zaman diliminde keman virtüözü size eşlik edebilir.

Mürettebatımızın sizi en güzel şekliyle ağırlayacağından, her istenildiğinde yanınızda olacağı gibi yalnız kalmak istediğinizde de sizi baş başa bırakacak bir anlayışla hareket edeceğinden emin olabilirsiniz.

Sessiz bir koyda uyanmak, kahvaltıdan önce denizde yüzmek, dalgaların sesiyle uykuya dalmak… Blue Voyage Yacht Charter ile unutulmaz bir balayı tatili için Fethiye yat kiralama seçeneklerimizi değerlendirin. olarak değiştirmek istiyorum

Mavi Yolculuğunuzu Birlikte Planlayalım

Size özel mavi yolculuğunuzu planlayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rezervasyon