Tarih Kültür ve Macera Tatili

Antik çağlarda “Işıklar Ülkesi” olarak adlandırılan Fethiye’nin tarihi miraslarını keşfedin.

Tatilinizde dinlenirken aynı zamanı Antik çağlarda “Işıklar Ülkesi” olarak adlandırılan Fethiye’nin tarihi miraslarını ziyaret edip, tarih bilgilerinizi tazelemeye ne dersiniz?

Turkuazdan laciverte mavinin her tonu, sizi bekliyor.

Kültürel gezi rotanızı birlikte planlayabilir, Amintas Kaya Mezarları, Telmessos Antik Kenti, Saint Nicolas gibi bilinen kültür miraslarını sizi karşılayacak olan rehberimiz eşliğinde ziyaret ederken tarihin derinliklerine dalabilirsiniz.

Yatınız ile Nikola koyuna geldiğinizde aracımız ile sizi karşılayıp sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Hayalet Kent Kaya Köye ulaştırabiliriz. 

Adını içinde barındırdığı seksenden fazla kelebek türünden alan Kelebekler Vadisinde yüzme molası verebilir, denizden gökyüzüne ulaşmak isterseniz Ölüdeniz’ den sizi aracımız ile karşılayıp yamaç paraşütü merkezi Babadağ’a ulaştırabiliriz. Her noktada aracımız ve rehberimiz ile turunuza destek olacağız. Ege denizin derinliklere inmek isterseniz, kaptanımız sizi karşılayacak olan dalış eğitmenlerine sizi speed boat ile ulaştıracaktır.

Profesyonel ekibimizin sizi unutulmaz bir yat macerasına çıkarmasına izin verin, heyecan verici, organize bir yolculukta destinasyonların önemli noktalarını keşfedin. Her gün ekibimiz tarafından özenle hazırlanan ve servis edilen lezzetli tam pansiyon yemeklerin tadını çıkarın.

Turkuaz deniz, baştan çıkarıcı koylar, sıra dışı mağaralar, rengarenk deniz altı dünyası, batık kentler ve daha pek çok hazineyi cömertçe misafirlerine sunuyor. Bu kadar çok çeşitliliği dünyanın başka bir köşesinde bir arada bulmak zor.

Olağanüstü koylar ve kristal berraklığa sahip Akdeniz… Benzersiz güzelliğe sahip olmasıyla ünlü koylar… Doğa ile tarihin bütünleştiği ve turkuaz denizin binlerce koyla çevrildiği bir yeryüzü cenneti sizi bekliyor.

Mavi Yolculuğunuzu Birlikte Planlayalım

Size özel mavi yolculuğunuzu planlayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rezervasyon