Tatil Konseptleri

Teknelerimiz misafirlerimize, arzularına göre butik tatil seçenekleri sunarak, aileler, çiftler ve arkadaş grupları için unutulmaz bir “Mavi Yolculuk Deneyimi” sunar.

Aileniz ile tatil hiç bu kadar konforlu ve özgür olmamıştı

Zamanınızın tümünü hep birlikte gülerek, eğlenerek ve dinlenerek geçireceğiniz, akşamları beraberce şarkılar söyleyip, yıldızların altında film izleyebileceğiniz bir tatil sizi bekliyor.

Dilerseniz civar koyları gezerken, tekneye bağlı da kalmayabilir, tarihi yerlere rehberimiz eşliğinde turlar organize edebilirsiniz.

Yıldızların altında romantik bir zaman geçirebilirsiniz

Sadece birkaç gün… Gözlerden uzak ve baş başa, yatın konforlu gizliliği içinde akşam romantik bir yemekten sonra müzik dinleyip ya da açık hava sinemamızda film izleyip yıldızların altında zaman geçirebilirsiniz.

Mavinin huzuru ve güneşin sıcaklığı romantik anlarınıza eşlik edecek.

Tatil konseptlerimizden biri olan “Romantik Kaçış” deneyimi ile lüks ve doğal güzellikte bir yolculuğa çıkın. Kendinizi özel olarak tasarlanmış teknemizin şatafatlı kucaklamasında, nefes kesen manzaralar arasında süzülürken hayal edin.  Bu mavi yolculukta size ve partnerinize özgü anılar dokuyarak, unutulmaz bir bağ oluşturmak en büyük arzumuz.

Her şeyi geride bırakma vakti…

Tekne yolculuğunuzda, talep ettiğiniz durumda rahatlığınıza rahatlık katacak masaj uygulamaları için terapistimiz, yoga ve meditasyon planlamalarınız için eğitmenimiz teknemizde size veya grubunuza eşsiz bir deneyim yaşatacaktır. Bu yönde bir tercihiniz olması halinde rotanızı da talebinize göre değiştirerek mistik havayı soluyacağınız bölgeleri ziyaret edebilirsiniz.

Çalışırken de dinlenmek mümkün

Üst düzey yönetim toplantılarınızı, motivasyon ve ödül toplantılarınızı karmaşadan uzak, verimli ve yaratıcı bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

Tatilinizde dinlenirken aynı zamanı Antik çağlarda “Işıklar Ülkesi” olarak adlandırılan Fethiye’nin tarihi miraslarını ziyaret edip, tarih bilgilerinizi tazelemeye ne dersiniz?

Rezervasyon